kurye iptv Ford Yedek Parçaları

SVATEBNÍ FOTOGRAF Tábor a Jižní Čechy

Informace - SVATEBNÍ FOTOGRAF Tábor

Chystáte svatbu??? Skvělé svatební fotografie, to je to, co budete potřebovat!

Svatební fotky zůstanou krásnou vzpomínkou na celý život. Jídlo se sní, kytice zvadne, šaty se vrátí. Dobré snímky zachytí atmosféru, city, emoce. Zachytí i krásu šatů, kytice i svatebního menu.

Z Vašeho dne zpracuji fotografický příběh tak, aby jste se i po létech dokázali vrátit zpět, zavzpomínat a připomenout si ty nejkrásnější okamžiky. Obdržíte tradiční i netradiční portréty, momentky i detaily. Všechny fotky budou přirozené a uvolněné.

 

Více fotek si můžete prohlédnout na mém Instagramu, či Facebooku. Videa z fotek - slideshow, která jsou zahrnuta v ceně najdete na Youtube

 

TERMÍN

To nejdůležitější je datum Vaší svatby. Proto hned, jak budete datum vědět, ověřte si dostupnost. Rezervace na termíny v roce 2020 je již zahájena.

CENY

Ceny se odvíjí od Vašich požadavků. Pište si o ceník na mail info@svatebnifotografkukralova.cz. Do poptávky uveďte datum svatby, místo obřadu i hostiny. Obratem Vám zašlu konkrétní cenovou nabídku.

PŘED SVATBOU

Každá svatba je originál. Proto uvítám předem osobní schůzku, k projednání podrobností celého dne. Místo, čas, prostor pro fotografování, Vaše představy, požadavky apod. A hlavně téma portrétních fotografií. Vždy se snažím do portrétních fotek promítnout něco, co je pro Vás typické, něco co Vás spojuje. Ať už jsou to koníčky, práce, sport, nebo třeba jídlo, pití... prostě cokoliv, co k Vám patří... Portrétní fotky nejsou pak tak jednotvárné a jsou prostě jen Vaše!!!

PO SVATBĚ

Nejpozději do týdne od data svatby obdržíte slideshow (video) z několika fotek (cca 30-50) z průběhu celého dne. 

 

Neupravené fotografie ani RAW neposkytuji.

Hotové fotografie používám do svého portfolia.

 

 

Svatební fotograf Tábor Kukrálová

beylikdüzü escort